Malmö Universitet - Pedagogiskt Stöd

Just nu tar vi inte emot några bokningar via denna kalendern då vi arbetar på distans på grund av Coronavirus. Ta istället kontakt direkt med personen du vill träffa, antingen via mail eller telefon, så bokar vi in tid för telefonsamtal, Skype eller Zoom möte.

At the moment we are not taking any bookings in this calendar as we are working remotely due to Corona virus. Instead, please contact directly the person that you would like to meet, by email or phone. We will then book in a meeting with you that will take place over telephone, Skype or Zoom.

Helene Setterberg, Samordnare 040-6657092 helene.setterberg@mau.se
Jenny Eldh, Samordnare 040-6657803 jenny.eldh@mau.se
Eunice Moon, Samordnare 040-6657306 eunice.moon@mau.se
Emily Harle, Samordnare 040-6657666 emily-juliet.harle@mau.se
Jenny Brorsson, Mentorsamordnare 040-6658520 jenny.brorsson@mau.se
Ingemar Pettersson, Skrivpedagog, 040-6657305 ingemar.pettersson@mau.se

Boka tid

Skola och utbildning Malmö > Malmö Universitet - Pedagogiskt Stöd
 Användarvillkor  
Bokningssystem från TimeCenter