HSB Stockholm - Budgetworkshop

Välkomna till HSB Stockholms budgetworkshop. Under november månad anordnar HSB Stockholm ett flertal tillfällen där ni som styrelse har möjlighet att gå igenom och färdigställa er årsbudget tillsammans med föreningens ekonom.

Inför workshopen får ni föreningens budgetförslag av er ekonom. Gå igenom budgetförslaget och uppdatera underhållsplanen innan workshoptillfället.

Har ni specifika önskemål som ni vill diskutera vänligen kontakta er ekonom.

Workshopen hålls i HSB Stockholms lokaler på Fleminggatan 41.

Boka tid

Om oss

Andreas Paulsen

Ekonom
andreas.paulsen@hsb.se

Anna Rosquist

Ekonom
anna.rosquist@hsb.se

Anna Jansson

Ekonom
anna.jansson@hsb.se

Anna Pusic

Ekonom
anna.pusic@hsb.se

Björn Ebbvik

Ekonom
bjorn.ebbvik@hsb.se

Caroline Magnusson

Ekonom
caroline.magnusson@hsb.se

Caroline Silvén

Ekonom
caroline.silven@hsb.se

Catharina Blomberg

Ekonom
catharina.blomberg@hsb.se

Cim Wetterberg

Ekonom
cim.wetterberg@hsb.se

Daniel Söderberg

Ekonom
daniel.soderberg@hsb.se

Eja Norrefjord

Ekonom
eja.norrefjord@hsb.se

Elena Eriksson

Ekonom
elena.eriksson@hsb.se

Elena Kader

Ekonom
elena.kader@hsb.se

Elin Haglund

Ekonom
elin.haglund@hsb.se

Gulizar Basdag

Ekonom
gulizar.basdag@hsb.se

Johan Gyllstedt

Ekonom
johan.gyllstedt@hsb.se

Josephine Arnsten

Ekonom
josephine.arnsten@hsb.se

Lena Gergert

Ekonom
lena.gergert@hsb.se

Louisa Popenko

Ekonom
louisa.popenko@hsb.se

Louise Fernerud

Ekonom
louise.fernerud@hsb.se

Minnie Tubei

Ekonom
minnie.tubei@hsb.se

Riitta Kokko

Ekonom
riitta.kokko@hsb.se

Robert Öberg

Ekonom
robert.oberg@hsb.se

Silvia Helzel

Ekonom
silvia.helzel@hsb.se

Svetlana Beliaeva

Ekonom
svetlana.beliaeva@hsb.se

Tony Axelsson

Ekonom
tony.axelsson@hsb.se
Andreas Paulsen
Anna Rosquist
Anna Jansson
Anna Pusic
Björn Ebbvik
Caroline Magnusson
Caroline Silvén
Catharina Blomberg
Cim Wetterberg
Daniel Söderberg
Eja Norrefjord
Elena Eriksson
Elena Kader
Elin Haglund
Gulizar Basdag
Johan Gyllstedt
Josephine Arnsten
Lena Gergert
Louisa Popenko
Louise Fernerud
Minnie Tubei
Riitta Kokko
Robert Öberg
Silvia Helzel
Svetlana Beliaeva
Tony Axelsson
Övrigt Stockholm > HSB Stockholm - Budgetworkshop
 Användarvillkor  
Bokningssystem från TimeCenter